DowAksa Karbon Elyaf ile Sürdürülebilir Fikirler Yarışması

• DowAksa, döngüsel ekonomiye katkıda bulunmak ve sürdürülebilirliği teşvik etmek amacıyla "Sürdürülebilir Fikirler Yarışması" düzenliyor. Bu yarışma kapsamında, işlevini tamamlamış karbon elyaf ürünler için yenilikçi ve sürdürülebilir kullanım alanları geliştirilmesi hedefleniyor. Yarışmaya, lisans/lisansüstü öğrencisi veya mezunları ve meslek hayatına devam eden profesyoneller katılabilecek.

Boyutları 83 mm, 105 mm ve 120 mm enlerinde, 5 mm kalınlığında ve 300 metreye kadar istenen uzunlukta kesilebilen ürünlerin yenilikçi ve uygulanabilir fikirler ile yeniden kullanıma sunulması beklenen yarışmanın detaylarına aşağıdan ve yarışma sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk Başvuru Tarihi13 Mayıs 2024
    Son Başvuru Tarihi19 Eylül 2024
    Sonuç Açıklanma Tarihi31 Ekim 2024
    DüzenleyenDowAksa, Yapı Medya İletişim Organizasyonu ile
    İnternet Sitesiyarisma.dowaksa.com
    E-postayarisma[at]yapi.com.tr
    Jüri Üyeleri

Prof. Dr. Nuri Ersoy (Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi),

Doç. Dr. Burcu Saner Okan (Sabancı Üniversitesi Kompozit Merkezi Direktörü),

Prof. Dr. Ersan Üstündağ (İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi),

Prof. Dr. Şebnem Yalınay Çinici (İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi),

Ayşe Yılmaz (Ottan Studio Kurucusu)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!